Будинок 13.8 введено в експлуатацію

Шановні Інвестори!

Будинок 13.8 ЖК Варшавський Плюс отримав сертифікат про прийняття в експлуатацію. Вітаємо!

Ознайомитись із документом можна за посиланням.

З повагою,
Stolitsa Group