Будинок 13.8 введено в експлуатацію
Шановні Інвестори!
Будинок 13.8 ЖК Варшавський Плюс отримав сертифікат про прийняття в експлуатацію. Вітаємо!
Ознайомитись із документом можна за посиланням.
З повагою,
Stolitsa Group
Шановні Інвестори!
Будинок 13.8 ЖК Варшавський Плюс отримав сертифікат про прийняття в експлуатацію. Вітаємо!
Ознайомитись із документом можна за посиланням.
З повагою,
Stolitsa Group