Позиція компанії щодо дій ДП “Пуща-Водиця“

Шановні інвестори!

Продовжуємо інформувати вас про перебіг ситуації з невиконанням з боку ДП “Пуща-Водиця” своїх зобов’язань, як замовника будівництва ЖК “Варшавський Плюс”, та заходи, які ми вживаємо для вирішення даного питання.

На початку 2021 року ДП висунуло вимоги про перегляд істотних умов інвестиційних договорів, а саме про збільшення частки, яку отримує держпідприємство.
Не зважаючи на попередні домовленості, що були прийняті на спільних зустрічах та готовності компаній піти на поступки в частині внесення певних змін до істотних умов в інвестиційних договорах, ДП “Пуща-Водиця” подає до суду позови про визнання таких інвестиційних договорів недійсними.
У відповідь на позови ДП “Пуща-Водиця”, нами подані до Господарського суду відповідні відзиви з обґрунтуванням безпідставності та незаконності дії держпідприємства. На сьогоднішній день по ТОВ “Олівер-Буд” вже отримано позитивне рішення, яким підтверджено чинності укладених раніше договорів і безпідставності вимог держпідприємства.

ДП “Пуща-Водиця” не має жодних законних підстав затримувати введення будинків в експлуатацію.

Ми також звернулись до Ради бізнес-омбудсмена з проханням сприяти виконанню ДП своїх зобов’язань, як замовника відповідно до чинних інвестиційних договорів, і надали докази того, що твердження ДП про недійсність договорів є безпідставними – зокрема, висновки суду щодо дійсності інвестиційних договорів, рішення правоохоронних органів щодо відсутності правопорушень, пов’язаних із їх укладанням, а також відповідне рішення Державної аудиторської палати.

Повідомляємо, що зваживши на наведені нами аргументи, Рада бізнес-омбудсмена повністю погодилась із позицією безпідставності аргументів державного підприємства, проте наголосила на необхідності віднайти ефективні способи позасудового врегулювання ситуації, пов’язаної з одностороннім невиконанням державним підприємством інвестиційних договорів.

Тому 11 серпня Рада спрямувала звернення голові ФДМУ Дмитру Сенниченку з проханням розглянути питання організації зустрічі за участі представників Фонду держмайна, ДП “Пуща-Водиця”, компаній-забудовників та Ради з метою налагодження конструктивного діалогу.

Ознайомтеся зі зверненням

Ми, зі свого боку, готові до переговорів за участі усіх сторін та Ради бізнес-омбудсмена, щоб у ході такої зустрічі знайти дієві інструменти для якнайшвидшого розв'язання питання щодо введення  житла в експлуатацію і докладаємо для цього максимум зусиль.