Позиція компанії щодо дій ДП “Пуща-Водиця“
Шановні Інвестори!
У зв`язку із численними публікаціями у ЗМІ щодо взаємовідносин Компаній-Забудовників із ДП «НДВА «Пуща-Водиця» та ініційованих останнім судових процесів хочемо пояснити наступне.
Компанії діяли та діють виключно в рамках існуючих Інвестиційних договорів, що укладені в межах правового поля без жодних порушень норм законодавства України.
Компанія «Столиця Груп» робить все можливе, аби належно виконати зобов`язання з передачі квартир перед Інвесторами. Єдиною перешкодою в цьому є ухилення збоку Державного підприємства від належного виконання договірних зобов`язань та виконання функцій замовника будівництва.
З метою захисту інтересів Компаній та Інвесторів житла, ми здійснюємо підготовку для звернення до суду з позовами про зобов`язання Державного підприємства виконати умови укладених Інвестиційних договорів, про що буде проінформовано додатково.
В будь-якому разі ми покладаємо надії на швидке вирішення ситуації, що склалася без судових рішень, незважаючи на штучно створений конфлікт та відсутність будь-яких аргументованих юридичних підстав для таких дій збоку Державного підприємства.